قوانین و مقررات آینه مدا

قوانین و مقررات:

قوانین و مقررات مربوط به حفظ حریم شخصی:

کلیه اطلاعات ثبت شده از جمله نام و نام خانوادگی،ایمیل،شماره های تماس، ثبت سفارش،آدرس و اطلاعات شخصی شما عزیزان در سایت آینه مدا به صورت محرمانه بوده و در اختیار شخص دیگری قرار نمیگیرد.اعلام شماره تماس شما عزیزان به باربری با هماهنگی خود شما انجام میپذیرد.

این مجموعه تمام توان خود را در جهت حفظ حریم شخصی و جلب نمودن رضایت شما عزیزان به کار میگیرد.

ثبت سفارش:

ثبت سفارش شما عزیزان از طریق سایت آینه مدا با پرداخت کامل هزینه از درگاه امن بانکی انجام میپذیرد.لازم به ذکر است هزینه های ارسال کالا توسط باربری جداگانه و بعد از تماس شما عزیزان با پشتیبانی سایت حساب میگردد.

مشتریان عزیزی که به هر دلیل از طریق سایت به طور مستقیم خرید انجام نمیدهند در سفارش های خارج از تهران پس از تسویه حساب کامل سفارش خود را دریافت مینمایند و سفارش های داخل تهران ۴۰ درصد از مبلغ سفارش خود را بعد از هماهنگی با همکاران ما در واحد فروش پراخت مینمایند و سپس مابقی مبلغ را بعد از دریافت سفارش خود پرداخت مینمایند.

ارسال کالا:

ارسال سفارش های خارج از تهران توسط باربری (خاور) انجام میپذیرد و سفارش شما عزیزان درب منزل تحویل میگردد.

ارسال سفارش های داخل تهران توسط مجموعه آینه مدا (وانت) انجام میپذیرد و سفارش شما عزیزان درب منزل تحویل میگردد.

لازم به ذکر است هزینه ارسال برای خارج از تهران قبل از ارسال سفارش دریافت میگردد و ارسال های داخل تهران، هزینه در محل تحویل حساب میگردد.

برای آگاهی از هزینه های یاد شده با شماره تلفن: ۰۹۳۹۲۹۳۹۶۹۵​ تماس حاصل فرمایید.

بازگشت کالا:

مشتریان عزیز باید در ثبت سفارش خود دقت کافی را داشته باشند تا در فرآیند ثبت و آماده سازی کالای خود به مشکل برخورد نکنند.کالاهای ثبت شده ای که در مراحل آماده سازی هستند به هیچ عنوان قابلیت تعویض ندارند.لذا قبل از ثبت سفارش خود حتما و حتما با همکاران ما در واحد مشاوره و ثبت سفارش خود هماهنگی های لازم را به عمل بیاورید.

در صورت شکستگی و صدمه دیدن کالا در سفارش های داخل تهران اگر مسئولیت شکستگی و صدمه دیدن کالا بر عهده همکاران مجموعه آینه مدا باشد کالای شما تعویض میگردد،لازم به ذکر است که تایید شدن صدمه دیدن کالا در همان محل و همان زمان انجام میپذیرد و تاخیر در اعلام صدمه دیدن کالا در زمانی بعد از تحویل سفارش از عهده این مجموعه خارج است و تمام هزینه های بعدی بر عهده مشتری عزیز میباشد. در سفارش های خارج از تهران مسئولیت صدمه دیدن سفارش شما توسط مسئولان حمل و نقل (باربری) از این مجموعه صلب میگردد.

بسته بندی کالا:

بسته بندی سفارش شما عزیزان به بهترین شکل ممکن و با استفاده از پلاستیک های حبابدار (بابل) انجام میپذیرد تا آسیبی در حین باربری متحمل نگردند.

همچنین شما مشتری عزیز میتوانید در صورت تمایل اقدام به سفارش جعبه های اختصاصی از جنس ام دی اف نیز بنمایید که البته هزینه ای جداگانه را برای شما عزیزان در بر دارد.

نصب کالا:

مشتریان عزیزی که در خواست نصب کالا و سفارش خود را دارند در مراحل ثبت سفارش خود این درخواست را مطرح مینمایند تا ضمن اعلام هزینه نصب و راه اندازی سفارش خود از این خدمات نیز بهره مند گردند.

هزینه نصب و راه اندازی سفارش شما عزیزان بنا به کالای سفارش داده شده شما متفاوت میباشد، از این رو تماس و هماهنگی قبلی نیازمند میباشد.

تلفن تماس برای درخواست نصب و راه اندازی: ۰۹۳۹۲۹۳۹۶۹۵​

اصالت کالا:

تمام محصولات مجموعه آینه مدا از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ساخته میشوند و رضایت شما عزیزان همواره برای این مجموعه اصلی مهم تلقی میگردد. لذا از جهت اصالت کالا نیازی به نگرانی وجود ندارد. این مجموعه در ۱۰ سال گذشته همواره نظر مساعد مشتریان خود را جلب نموده است.